Czesne w naszym przedszkolu wynosi 350 zł. Jest to opłata stała, niezależna od frekwencji dziecka. W cenie czesnego, oprócz troskliwej opieki, indywidualnego podejścia do każdego dziecka, zajęć i zabaw dydaktycznych przygotowujących do podjęcia nauki szkolnej, oferujemy zajęcia dodatkowe.
Są to: rytmika (raz w tygodniu), angielski (dwa razy w tygodniu), przesiewowe badania logopedyczne, wad postawy (przeprowadzane przez specjalistów)oraz cyklicznie odbywające się przedstawienia teatralne.

Rodzeństwo dziecka uczęszczającego do naszego przedszkola płaci połowę czesnego (175zł)

Wyżywienie – stawka dzienna wynosi 12 zł. Są to cztery posiłki: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek. Ponad to dzieci mają również zapewniony stały dostęp do wody mineralnej. Miesięczny koszt wyżywienia wyliczany jest na podstawie frekwencji, oznacza to, że rodzice nie płacą za posiłki już od pierwszego dnia nieobecności dziecka w przedszkolu.

Wpisowe – 100 zł – jest to opłata jednorazowa, uiszczana przy zapisywaniu dziecka do przedszkola.

Zajęcia dodatkowo płatne ( dla zainteresowanych ) :

• Zumba – 18zł/miesiąc
  • Gimnastyka korekcyjna – 20zł/miesiąc