Czesne w naszym przedszkolu wynosi 350 zł. Jest to opłata stała, niezależna od frekwencji dziecka. W cenie czesnego, oprócz troskliwej opieki, indywidualnego podejścia do każdego dziecka, zajęć i zabaw dydaktycznych przygotowujących do podjęcia nauki szkolnej, oferujemy zajęcia dodatkowe.
Są to: rytmika (raz w tygodniu), angielski (dwa razy w tygodniu), grupowe zajęcia logopedyczne (raz w tygodniu) oraz cyklicznie odbywające się przedstawienia teatralne

Rodzeństwo dziecka uczęszczającego do naszego przedszkola płaci połowę czesnego (175zł)

Wyżywienie – stawka dzienna wynosi 12 zł. Są to cztery posiłki: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek. Ponad to dzieci mają również zapewniony stały dostęp do dystrybutora z wodą mineralną, który znajduje się w sali. Miesięczny koszt wyżywienia wyliczany jest na podstawie frekwencji, oznacza to, że rodzice nie płacą za posiłki już od pierwszego dnia nieobecności dziecka w przedszkolu.

Rodzeństwo dziecka uczęszczającego do naszego przedszkola płaci połowę stawki żywieniowej (6 zł)

Wpisowe – 100 zł, jest to opłata jednorazowa, uiszczana przy zapisywaniu dziecka do przedszkola

Zajęcia dodatkowo płatne:

• Taniec – 10zł/miesiąc